Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Manager ds. Podatkowych

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Manager ds. Podatkowych
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na śląskim rynku pracy. Pomagamy pracodawcom znaleźć skutecznych pracowników, a kandydatom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprawdzonych firmach.

Dla naszego Klienta – lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy krajowe i międzynarodowe, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, woj. Śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  • Przygotowanie opinii i dokumentacji, weryfikację poprawności dokumentacji pod kątem rozliczeń podatkowych,
  • Udział w projektach doradczych i restrukturyzacyjnych.

Wymagania

  • Posiadanie licencji Doradcy Podatkowego,
  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie podatkowym,
  • Specjalizacja i doświadczenie w dziedzinie podatków dochodowych,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysokie umiejętności analitycznych,
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej i komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów pozapracowych (m.in. ubezpieczenie medyczne, Multisport, ubezpieczenie na życie itp. itd.)
  • Otwartą drogę do szybkiego awansu, szkolenia,
  • Możliwość tworzenia i zarządzania zespołem,
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie.