Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityk finansowy

Analityk finansowy
Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie comiesięcznego procesu zamknięcia;
  • Raportowanie miesięczne i kwartalne wyników w HFM i analizowanie danych;
  • Wprowadzanie danych, utrzymanie, wkład w tworzenie raportów w narzędziu Business Intelligence;
  • Wspieranie Biznesu w  i dostarczanie bardziej szczegółowych daych do analiz / raportów (SAP), jeżeli zajdzie taka potrzeba;
  • Udział w usprawnianiu procesów

Wymagania

  •         1-3 letnie doświadczenie jako analityk lub kontroler
  •         Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, informatyki lub pokrewne;
  •         Umiejętności informatyczne: znajomość narzędzi SAP / Oracle i BI, zaawansowana znajomość Excela, Power Query;
  •         Dobra znajomość języka angielskiego;
  •         Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  •         Dbałość o szczegóły i umiejętność identyfikowania problemów lub niespójności;
  •         Doświadczenie w tworzeniu automatycznych raportów i modeli;
  •         Silne umiejętności analityczne i umiejętność organizowania, podsumowywania i wyrażania złożonych informacji finansowych w celu podejmowania decyzji;
  •         Preferowane jest doświadczenie w transformacji finansów;

Oferujemy

  •         Ekscytującą pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań
  •         Atrakcyjne wynagrodzenie (8 – 14 000 pln brutto)
  •         Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów;
  •         Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa);
  •         Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery.