Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Świdnica
    (58-100)

Praca na stanowisku Pracownik Sprzątający

Świdnica

, Sodexo Polska

Pracownik Sprzątający
Świdnica

Opis stanowiska

Do obowiązków tej osoby będzie należało utrzymanie czystości powierzchni biurowych i socjalnych.

Wymagania

- zaangażowanie i uczciwość

- dokładność

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy: - pracę od zaraz! - prace na 3 zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

- zatrudnienie na umowę o pracę

- benefity: prywatna opieka medyczna, Multisport, bony na święta

- pracę w rożnych godzinach w zależności od wielkości etatu.

- przyjazną atmosferę