Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Główny Księgowy z językiem angielskim

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Główny Księgowy z językiem angielskim

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie comiesięcznych rachunków finansowych i rachunków zarządczych dla europejskich spółek zależnych
  • Codzienne ogólne czynności księgowe i proces zamykania na koniec miesiąca
  • Pomoc w przygotowaniu rocznych budżetów i prognoz
  • Wspieranie lokalnych audytów
  • Comiesięczne zarządzanie gotówką i uzgadnianie zapasów
  • Raportowanie ad hoc do centrali

Wymagania

  • 1 - 3 lata doświadczenia w rachunkowości / finansach, najlepiej w Księdze Głównej
  • Dyplom w dziedzinie finansów i bankowości lub ekonomii
  • Dobra znajomość przepisów rachunkowych
  • Częściowa kwalifikacja ACCA / CIMA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dbałość o szczegóły i umiejętności analityczne
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne (w kontaktach z lokalnymi zespołami logistyki, zakupów i sprzedaży)
  • Znajomość programu Excel; mile widziane znajomość Navision lub SAP
  • Chęć do nauki i podejście do pracy

Oferujemy

  • Praca w nowym biurze przy Rondzie Daszyńskiego,
  • Praca w międzynarodowej firmie dającej dobrą okazję do rozwoju umiejętności zawodowych i językowych
  • Ambitne i motywujące wyzwania
  • Współfinansowanie dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, karty Multibenefit lub Edenred)
  • Pakiet powitalny dla każdego nowego pracownika