Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Logistyk

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

Logistyk

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, poszukujemy:

LOGISTYKA

Do Twoich zadań będzie należało:

-Stały kontakt z kierowcami, bieżące wspacie,

- Organizacja transportu,

- Dbałość o terminowość realizacji transportu,

- Monitorowanie realizacji transportu,
- Prowadzenie dokumentacji,

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe,
- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-Zaangażowanie i motywacja do pracy,
- Umiejętność zarządzania czasem,

Oferujemy

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • Możliwość stałego rozwoju, nauki i ciągłego poszerzania wiedzy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,