Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Sprzedawca/ Brafitterka

Gdynia

, LINGERIA

Sprzedawca/ Brafitterka
Gdynia

Opis stanowiska

Praca w charakterze sprzedawcy damskiej bielizny, specjalność: brafitting.
Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty.
Aktywna sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferowanego przez Salony asortymentu.
Nadzór nad prawidłową ekspozycją towaru zgodnie z obowiązującymi wymaganiami.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy min. 1 roku
Profesjonalizm w wykonywaniu zawodu sprzedawcy bielizny
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Otwartość i elastyczność
Nienaganna aparycja i wysoka kultura osobista

Oferujemy

Pracę w jednym z najbardziej prestiżowych salonów brafittingu w Trójmieście.
Zniżki pracownicze na zakupy Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
Wynagrodzenie: podstawa plus prowizja od sprzedaży.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.

Oferujemy pracę w Salonie:
LINGERIA Gdańsk Wrzeszcz
LINGERIA Gdynia Centrum