Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Independent Accountant

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Independent Accountant

Opis stanowiska

• Przygotowywanie i księgowanie wpisów do dziennika (przedpłaty / rozliczenia międzyokresowe / alokacje kosztów / rozliczenia bankowe)
• Przeprowadzanie przeglądu bilansu wysokiego poziomu
• Wykonywanie ogólnych czynności zamykania okresu
• Przygotowywanie uzgodnienia bilansów
• Rozwiązywanie niespójności wykrytych podczas cyklu uzgadniania
• Obsługa zapytań audytu zewnętrznego i wewnętrznego (w tym audytu SOX)

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
• Ukończone studia z rachunkowości, ekonomii lub finansów
• Minimum 3 lata doświadczenia w podobnej roli
• Umiejętności MS Office (głównie Excel)
• Dobra znajomość SAP jako dodatkowy atut
• Znajomość kontroli SOX
• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
• Silne umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy

• Międzynarodowe środowisko pracy
• Możliwość nauki i rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
• Atrakcyjny pakiet świadczeń, w tym karta sportowa, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, środy owocowe, zwrot kosztów podróży, dodatkowy dzień wakacji
• Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum miasta (inteligentny i ekologiczny budynek w pobliżu Dworca Zachodniego)
• Chillout room, parking dla rowerów, prysznice