Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • bielefeld
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KIEROWCA KAT. C- Praca w Niemczech od zaraz !

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

KIEROWCA KAT. C- Praca w Niemczech od zaraz !
bielefeld

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C

miejsce pracy: Niemcy

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek

w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca – Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C:

- prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki,

- jazda wokół komina

Wymagania

- prawo jazdy kat. C z kodem 95,

- aktualna karta kierowcy,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy

- Niemiecką umowę o pracę.
- Ubezpieczenie.
- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 100% kosztów wynajmu.
- Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.
- Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
- Bezpłatne ubranie robocze.
- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej