Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kierownik Budowy – instalacje elektryczne

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik Budowy – instalacje elektryczne
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klientafirmy specjalizującej się w instalacjach budynkowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bezpośredni nadzór nad przebiegiem robót na budowie,
  • Terminowe wykonywanie planowanych zadań i poszczególnych etapów zgodnie z ustaleniami umownymi i harmonogramem,
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją i konserwacją sprzętu i urządzeń przez podległe brygady,
  • Zapewnienie brygadom bezpiecznych warunków pracy zgodnie z zasadami BHP i PPOŻ oraz zapewnienie odpowiednich warunków higieniczno-sanitarnych na stanowiskach pracy,
  • Udział w komisjach technicznych związanych ze sprawowaniem i odbiorem robót.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy własnej oraz organizacji pracy podległemu zespołowi,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie w motywowaniu zespołu oraz budowaniu relacji.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów.