Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Skawina
    (32-050)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Skawina

, Level Work

Specjalista ds. zakupów
Skawina

Opis stanowiska

- zakup opakowań , komponentów, materiałów technicznych i usług,
- poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów,
- zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców,
- monitorowanie rynku dostawców materiałów
- prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych
- współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi,
- przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych.

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,
- wiedzę z zakresu zakupów materiałów i surowców w firmie produkcyjnej,
- bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- praktyczną znajomość pakietu MS Office, SAP,
- umiejętność analitycznego myślenia oraz wielozadaniowość
- umiejętność pracy w zespole i samodzielność,
- umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów,
- nastawienie na osiągnięcie celu i wysoką motywację,
- praktyka dotyczącą zakupów surowców i materiałów do produkcji lub opakowań.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- prace w międzynarodowym środowisku,
- nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe,
- system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy,
- dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną,
- kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje,
- pakiety socjalne,
- codziennie gorący posiłek.