Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Asystent/ka działu księgowości

Asystent/ka działu księgowości
Katowice

Opis stanowiska

  • Wsparcie procesów księgowych (OtC, PtP, RtR)
  • Przygotowywanie raportów oraz pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (dostępność na pełny etat)
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów/księgowości
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze finansów/księgowości (np. praktyki, staż)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczególy
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (3000 – 4700 pln brutto)
  • Bogaty system benefitów: multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Jasna ścieżka rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy) oraz możliwość awansu
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna atmosfera i bardzo dobra kawa