Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Technolog / Konstruktor

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

Technolog / Konstruktor

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z Dąbrowy Górniczej, obecnie poszukujemy:   Technologa / konstruktora:     Opis stanowiska
  • prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanych wyrobem,
  • opracowywanie i wykonywanie rysunków, wykazów kompletacyjnych, projektów,
  • sporządzenie dokumentacji projektowej prowadzonych projektów
  •  pilotowanie badań atestowych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • nadzór nad wykonaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie,

Wymagania

Wymagania stanowiska
  • Znajomość programu AutoCad oraz SolidWorks
  • Znajomość rysunku technicznego – czytanie i wykonanie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. Pół roku
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość technologii obróbki materiałów z tworzyw sztucznych i metali
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy
  • Umowę o pracę na okres próbny 3msc, następną na czas nieokreślony - podpisywane bezpośrednio z Pracodawcą!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Premie kwartalne uzależnione od wyników pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju i współpracy w przyjaznym zespole