Branża

  • Nieruchomości

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych

Katowice

, SMART-HR
309 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy działającej w branży nieruchomości komercyjnych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Monitorowanie realizowanych prac budowlanych realizowanych przez podwykonawców,
  • Analizę ofert wykonawców, przygotowywanie i aktualizację budżetów, w tym przygotowanie umów i zleceń,
  • Analizę projektów pod względem technicznym i merytorycznym,
  • Bieżąca współpraca z podwykonawcami i stały monitoring ich pracy,
  • Rozliczanie wykonawców,
  • Koordynacja dokumentów administracyjnych, w tym  współpraca z urzędami,
  • Wsparcie kierownika projektu w zakresie bieżących prac oraz uczestnictwo w zebraniach    koordynacyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo lub pokrewne,
  • Doświadczenie przy realizacji zabudowy kubaturowej – inwestycje biurowe, mieszkaniowe lub magazynowe,
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność oceny poprawności wykonania prac i rozliczenia ich z wykonawcami,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCAD,
  • Czynne prawo jazdy, kat B.

Uprawnienia budowlane NIE są wymagane.

Oferujemy

  • Ciekawa praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Komfortowe warunki pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie działającej na rynku lokalnym,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.