Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Tongeren
    (Belgia)

Praca na stanowisku Glazurnik Płytkarz- Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Glazurnik Płytkarz- Belgia
Tongeren

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z Tongeren poszukujemy doświadczonych płytkarzy, glazurników, kafelkarzy.

Wymagania

  • Prace podłogowe od A do Z
  • Kładzenie podłóg, jastrych, ogrzewanie podłogowe
  • Przycinanie płytek na wymiar
  • Fugowanie
    • Porozumiewasz sie dobrze w języku niemieckim, angielskim, francuskim lub niderlandzkim
    • Posiadasz własny środek transportu
    • Doświadczenie w zawodzie minumum 2-3 lata
    • Potrafisz pracować samodzielnie jak i w teamie
    • Pozytywne nastawienie i motywacja !

Oferujemy

  • Wypłata według sektoru budowlanego PC 124 – od 15.52€ do 18/19€ w zależności od doświadczenia + wszystkie dodatki i bonusy
  • 6€ czeków żywnościowych za każdy przepracowany dzień
  • Zakwaterowanie w cenie 60€ tygodniowo / pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora w kwestiach rejestracyjno-administracyjnych