Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Inżynier Obróbki Skrawaniem

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Inżynier Obróbki Skrawaniem
Wałbrzych

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy:okolice Świdnicy/Wałbrzycha

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • przygotowanie i usprawnianie programów/procesów na maszynach CNC na podstawie rysunku technicznego detalu,

  • dobór odpowiednich narzędzi przy wykonywaniu określonego projektu,

  • udział w wprowadzaniu nowych stanowisk obróbczych,

  • kontrola nad procesem wdrażanych produktów i zmian w istniejących już procesach technologicznych,

  • prowadzenie testów na maszynach przy udziale operatora,

  • ciągłe doskonalenie technicznej strony przebiegu produkcji (ustawienia oraz modyfikacja procesu produkcyjnego, tworzenie opisów procesów produkcyjnych na podstawie normy ISO IATF 16949:2016, rozwiązywanie problemów w czasie procesu produkcyjnego),

  • optymalizowanie i redukowanie kosztów,

  • kontrola wskaźników procesowych.

Wymagania

  • wiedza techniczna w zakresie obróbki skrawaniem,

  • wyższe wykształcenie techniczne w tym obszarze,

  • umiejętność obsługi i programowania maszyn CNC,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość programu AutoCad i systemów ERP,

  • wiedza z norm ISO 9001 oraz systemów jakości ISO IATF 16949:2016,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w środowisku MS Office,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

  • wysokie umiejętności analityczne,

  • komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • miesięczna premia,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • benefity pozapłacowe, w tym szkolenia językowe,

  • możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl