Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM

Katowice

, ALCOPPER TRANS LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM
Katowice

Opis stanowiska

Transport towarów na terenie Unii Europejskiej. Przewóz towaru w relacji Polska (Śląsk) - UE - Polska (Śląsk).

Wymagania

Prawo jazdy kat. C+E
Karta kierowcy

Inne wymagania:
Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego z przyczepami. Mile widziane uprawnienia ADR.

Oferujemy

Wynagrodzenie: od 2000 zł/brutto + diety. Praca na umowę zlecenie na początek na 1 miesiąc. Docelowo praca na umowę o pracę na czas określony 2 lata. Praca w równoważnym systemie czasu pracy.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.