Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Księgowy w dziale zobowiązań z jęz. włoskim

Księgowy w dziale zobowiązań z jęz. włoskim
Warszawa

Opis stanowiska

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowy/a w dziale zobowiązań z jęz. włoskim

Wymagania

- Biegła znajomość języka angielskiego i włoskiego
- Inny język obcy będzie dodatkowym atutem
- Poprzednie doświadczenia w administracji/ zarządzaniu bazą danych/ nieruchomościami będą dodatkowym atutem
- Zainteresowanie analizą dokumentacji pisemnej
- Wykształcenie w zakresie nieruchomości / Finansów i Bankowości / Prawa / Lingwistyki stosowanej będzie dodatkowym atutem
- Silne umiejętności analityczne
- Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- Silna orientacja na klienta i obsługę
- Wiedza na temat MS Office (Excel, Power Point, Word)
- Proaktywne podejście do klienta i chęć ciągłego doskonalenia się

Obowiązki:
- Prowadzenie bazy danych Klienta i analiza zgłaszanych problemów w celu identyfikacji luk i obszarów do poprawy
- Analiza umowy najmu i kluczowych dokumentów dotyczących nieruchomości
- Wprowadzanie dokumentów leasingowych do bazy danych oraz walidacja danych
- Sporządzanie sprawozdań z wykorzystaniem istniejących danych
- Udział w dodatkowych projektach, których celem jest dostarczenie Klientowi ulepszonego produktu
- Współpraca z zespołem audytorów podczas okresowych audytów jakości i kompletności danych
- Współpraca innych zespołów wspierających Klienta na całym świecie
- Przygotowywanie sprawozdań dla kierownika zespołu

Oferujemy

- Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku korporacyjnym
- Wielojęzyczność (12 języków używanych w codziennej pracy)
- Prywatna opieka medyczna
- Miejsce pracy zlokalizowane w szybko rozwijającej się dzielnicy biurowej z łatwym dostępem do transportu publicznego
- Bogata oferta świadczeń socjalnych i zdrowotnych (ubezpieczenie na życie, częściowo finansowane lekcje językowe, sport i rekreacja)