Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Obsługa klienta z językiem czeskim

Obsługa klienta z językiem czeskim
Gdynia

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Obsługa klienta z językiem czeskim

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego i czeskiego (umiejętność rozumienia języka prawnego będzie dodatkowym atutem)
- umiejętności analityczne
- doskonałe umiejętności samoorganizacji i planowania, a także umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie
- zainteresowanie sprawami bieżącymi i / lub naukami politycznymi

Dodatkowo sprawdzisz się, jeśli:
- masz tytuł licencjata lub magistra językoznawstwa, stosunków międzynarodowych, nauk politycznych lub dziennikarstwa
- zainteresowanie przepisami dotyczącymi przestępstw finansowych, przekupstwa, antykorupcji i przeciwdziałania praniu pieniędzy

Obowiązki:
- przeszukiwanie mediów i Internetu w języku angielskim i czeskim w celu zbadania oficjalnych źródeł (rejestratorów, organów regulacyjnych, sądów itp.) oraz uzyskania informacji na temat firm i osób fizycznych
- współpraca z dostawcami zewnętrznymi (weryfikacja dostarczonych informacji, umieszczenie ich w raporcie itp.)
- analiza zebranych informacji pod kątem ryzyka utraty reputacji (sankcje, korupcja, przekupstwo, pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu, naruszenia przepisów itp.)
- przygotowywanie kompleksowych raportów w języku angielskim i czeskim

Oferujemy

Rozwój: platforma e-learningowa, szereg warsztatów i projektów międzynarodowych
Onboarding: zorganizowane szkolenie
Informacje: dostęp do danych ekonomicznych w czasie rzeczywistym
Różnorodność: koledzy z 40 krajów [pracujący w Gdyni]
Działalność charytatywna: 2 dodatkowe dni wolne na wolontariat
Atuty: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, program pomocy dla pracowników, plan emerytalny
Biuro: pokój relaksacyjny z grami wideo, fotelami do masażu i stołem do ping-ponga
Działania: dołączenie do drużyn sportowych i wydarzeń towarzyskich
Przyszłość: korporacyjny plan emerytalny i ubezpieczenie pracowników