Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Księgowa/y księgi głównej z włoskim

Księgowa/y księgi głównej z włoskim
Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych
  • Wpisy w dzienniku księgowym Księgi Głównej
  • Uzgadnianie kont bilansowych
  • Prowadzenie księgi środków trwałych
  • Dostarczanie danych i analiz do celów audytu
  • Przygotowywanie raportów korporacyjne zgodnie z MSSF

Wymagania

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pakiet różnorodnych benefitów (opieka medyczna, kupony na lunch, karta sportowa i t.p.)
  • Możliwość dołączenia do zespołu w międzynarodowej korporacji, dającą szansę zmierzenia się z różnymi projektami i zadaniami
  • Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów
  • Nie mamy oficjalnego dress code’u!
  • Możliwości rozwoju i jasno określona ścieżka kariery
  • Specjalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych

Oferujemy

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości księgi głównej/ GL (doświadczenie w organizacji Shared Service będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków obcych: niemiecki lub włoski lub hiszpański
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe lub kursy księgowe
  • Wiedza na temat stosowania narzędzi księgowych i systemów IT (SAP jako plus)
  • Wysoki poziom umiejętności numerycznych i analitycznych