Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent zespołu rekrutacji

Asystent zespołu rekrutacji
Warszawa

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Wymagania

- Chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji, który jest Twoją pasją?
- Jesteś kreatywny, szukasz nieszablonowych rozwiązań i nie boisz się nowych wyzwań?
- Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w HR (staż, praktyki) i jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze?
- Nie stresujesz się komunikacją w języku angielskim?

To super! Właśnie szukamy nowej osoby do naszego zespołu rekrutacji, która wesprze nas jako Asystent zespołu rekrutacji

Czym nasi Research Consultanci zajmują się na co dzień?

- Poszukują kandydatów z najróżniejszych branży, wykorzystując wszystkie możliwe źródła (baza danych, social media,direct search,networking,ogłoszenia, etc.) – kreatywność i inicjatywa bardzo mile widziane!
- Tworzą i publikują ogłoszenia rekrutacyjne
- Zapoznają się z profilami kandydatów i dopasowują ich do najlepszych projektów!
- Wspierają się, dzielą wiedzą i doświadczeniem, a w razie potrzeby zawsze znajdą czas na zespołową burzę mózgów!

Oferujemy

Pracując z nami otrzymasz:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy na umowę o pracę
- Możliwość zdobywania doświadczenia, brania udziału w szkoleniach i wspólnego uczestnictwa w eventach branżowych
- Różnorodne ścieżki rozwoju i awansu
- Wspólne poniedziałkowe śniadania i czwartkowe popołudnia integracyjne
- Pozostałe benefity, jak prywatna opieka medyczna, kawa i owoce w biurze.

Brzmi ciekawie? Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszego zespołu!

A może znasz kogoś, kto będzie odpowiednim kandydatem? Zaloguj się na naszej stronie internetowej jako MatchMaker, kliknij opcję "poleć” i zgarnij prowizję.