Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Lider Zespołu Projektantów CAD

Gliwice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Lider Zespołu Projektantów CAD
Gliwice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta– firmy specjalizującej się w opracowaniu i wdrażaniu automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami, lidera na polskim rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lidera Zespołu Projektantów CAD

Miejscepracy: Gliwice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie koncepcji nowych projektów dla branży motoryzacyjnej i innych,
  • Konstruowanie maszyn zgodnie ze specyfikacją klienta,
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcji 2D i 3D,
  • Współpracę z pozostałymi działami firmy,
  • Wyjazdy służbowe do klientów w ramach prowadzonych projektów.

Wymagania

  • Ukończonych studiów technicznych na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnym,
  • 5-letniego doświadczenia na stanowisku konstruktora CAD,
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i oprogramowania CAD,
  • Znajomości oprogramowania CATIA V5, co będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w projektowaniu linii produkcyjnych oraz przygotowywaniu dokumentacji dla branży automotive będzie mile widziane,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do odbywania wyjazdów służbowych,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od preferencji kandydata),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kartę multisport,
  • Ciekawą pracę w Dziale Automatyki i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz naukę języka angielskiego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole pozytywnych profesjonalistów.