Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Tomaszów Mazowiecki
    (97-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia – Dział Utrzymania Ruchu

Tomaszów Mazowiecki

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Zaopatrzenia – Dział Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera na rynku europejskim w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Tomaszowa Mazowieckiego, woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych i zamówień na części zamienne do maszyn i urządzeń,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Nadzór nad magazynem części, kontrolę stanów magazynowych,
  • Wsparcie techniczne pracowników Działu Utrzymania Ruchu.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki mechanika, elektrotechnika, automatyka itp.),
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanik lub inżynier w dziale technicznym,
  • Bardzo dobre umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Praktyczna znajomość obsługi programu SAP będzie mile widziana.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, dodatkowy urlop),
  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, możliwości rozwoju zawodowego.