Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Full-Stack Developer / DPS

Opis działalności firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści. Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach. Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Full-Stack Developer / DPS
Warszawa

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Full-Stack Developer / DPS

Job description:
Developer who has the competence of designing and implementing DPS / microservice by himself in back-end:
- Process modeling
- Object oriented design & programming
- Database modeling
- Application integration with DB and external systems and sharing development results on the front-end.

Wymagania

Area of competence:

BACK-END (at least Java):
* Java
* Python
* Ruby
* & releated frameworks

DB:
* PostgreSQL,
* MySQL,
* Oracle,
* SQL Server,
* MongoDB

FRONT-END (at least 2):
* HTML
* CSS
* JavaScript
* React JS
* Angular JS
* Node.js

OPS:
* GitHub-Jenkins-SonarQube (designer & user)
* CI/CD
* Automatic test framework (Cucumber & Selenium, JMeter)

Oferujemy

In addition, the full-stack developer has OPS competences related to the independent implementation of the application on the test / prod environment as well as its maintenance and optimization.