Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Administrowania Projektami z językiem niemieckim

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Administrowania Projektami z językiem niemieckim
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy oferującej najwyższej jakości usługi spawalniczo-montażowe dla klientów krajowych i zagranicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Administrowania Projektami z językiem niemieckim

Miejscepracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii oraz obsługę osób wykonujących pracę na projektach zagranicznych poprzez przygotowanie niezbędnej dokumentacji, aktualizację umów, informowanie o przysługujących prawach i świadczeniach,
  • Obsługę spraw administracyjnych związanych z oddelegowaniem i zatrudnieniem pracowników za granicą,
  • Kontakt z doradcą podatkowym i urzędami w zakresie wywiązania się z obowiązków podatkowych i ubezpieczeniowych,
  • Aktualizację wiedzy dotyczącej uregulowań prawnych mających odniesienie do projektów realizowanych przez firmę,
  • Współpracę z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego umożliwiająca kontakt z instytucjami i urzędami za granicą,
  • Doświadczenie zawodowe i znajomość przepisów w zakresie delegowania i zatrudniania pracowników w krajach Unii Europejskiej,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność i terminowość,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartości i chęci do pracy z ludźmi,
  • Dyspozycyjność do odbywania sporadycznych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w stabilnej firmie, możliwość ustalenia innego wymiaru pracy,
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, dostęp do samochodu służbowego),
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, możliwość zmiany godzin pracy na prośbę kandydata,
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do przedszkola lub żłobka, wyprawkę szkolną dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.