Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa (Mokotów)
    (02-663)

Praca na stanowisku Junior Accounting Specialist With German

Warszawa (Mokotów)

, Talentuno

Junior Accounting Specialist With German

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:Supplier Collaboration Accounting Specialist with German

Obowiązki:

• Wspieranie dostawców i odpowiadanie na ich zapytania;

• Zarządzanie zadaniami finansowymi związanymi z niezapłaconymi fakturami;

• Monitorowanie bieżących procesów płatności;

• Współpraca z innymi działami (księgowość, logistyka, zakupy, gotówka / dane podstawowe);

• Wykonywanie czynności związanych z polityką zwalczania nadużyć finansowych.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze klienta;

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (minimum B2);

• Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2);

• Praktyczna znajomość MS Excel będzie dodatkowym atutem;

• Znajomość SAP lub innego systemu ERP byłaby dodatkowym atutem;

• Wykształćenie wyższe;

• Zapał do nauki i chęć rozwoju;

• Koncentracja na kliencie i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Benefity:

• Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością kierowania różnymi projektami i działaniami (np. CSR, działalność charytatywna, budowanie wizerunku pracodawcy, dobre samopoczucie);

• Praca w zróżnicowanym i wspierającym się zespole profesjonalistów;

• Pakiet szkoleń, które pomogą bezproblemowo odnaleźć się w organizacji;

• Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa);

• Brak formalnego stroju;

• Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery