Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • freelancer

Praca na stanowisku Back-End Developer (PHP, Symfony2)

Cała Polska

, KUBO

Opis działalności firmy

KUBO to profesjonalna agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutowaniu personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla w Polsce i za granicą. Nr wpisu do rejestru KRAZ: 10297.

Back-End Developer (PHP, Symfony2)
Cała Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy (Software House) poszukujemy Back-End developera do współpracy kontraktowej (ok. 6 miesięcy) w Krakowie.

Standardowe zadania:

-    tworzenie oraz rozwój oprogramowania
-    prowadzenie dokumentacji projektowej
-    dbanie o jakość i niezawodne działanie aplikacji

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia zawodowego

- doskonała znajomość PHP oraz Symfony2

- znajomość Node.js

- znajomość mySQL oraz Mongo

- znajomość takich narzędzi/ technologii jak: Jenkins, Ansible/ Docker, Jira,

- znajomość Git

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- możliwość pracy w dynamicznym zespole realizującym projekty dla Klienta zagranicznego

- praca z nowoczesnymi technologiami w najwyższych standardach z najlepszymi specjalistami

- dogodna dla Ciebie forma zatrudnienia

- wynagrodzenie w widełkach 9 000 - 13 000 PLN netto przy umowie B2B

- elastyczne godziny pracy

- dogodnie zlokalizowane biuro, z łatwym i wygodnym połączeniem - 20 minut komunikacją miejską do centrum miasta

- świetna kawa i doborowe towarzystwo