Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Mobilny Handlowiec Redystrybucja woj. pomorskie

Gdynia

, Proguest

Mobilny Handlowiec Redystrybucja woj. pomorskie
Gdynia

Opis stanowiska

Międzynarodowy dostawca zintegrowanych materiałów technicznych poszukuje do swojego zespołu osoby potrafiącej budować długotrwałe i pozytywne relacje z klientami z branży sanitarno-grzewczej lub elektrycznej.

Stanowisko: Mobilny Handlowiec
Obsługiwany region: woj. pomorskie

Zadania:
- obsługa klientów z rynku dystrybucyjnego;
- budowanie i umacnianie relacji z nowymi i dotychczasowymi Klientami firmy;
- rozwój sprzedaży produktów instalacyjnych;

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta z branży sanitarno-grzewczej lub elektrycznej;
- znajomość specyfiki pracy na stanowisku mobilnym;
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętność budowania długotrwałych relacji;
- wiedza techniczna z zakresu asortymentu elektrycznego lub sanitarno-grzewczego;
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma oferuje:
- pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce;
- stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę;
- wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz premii;
- profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego;
- prywatna opieka medyczna;
- kartę MultiSportu;
- ubezpieczenie grupowe;
- narzędzia do wykonywania pracy, również do użytku prywatnego: samochód, telefon, laptop.