Branża

  • Doradztwo / Konsulting

Lokalizacje

  • Biała Podlaska
    (21-500)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pomoc w Legalnym przedłużeniu pobytu Cudzoziemca na terenie Polski [ENG RUS]

Biała Podlaska

, Modus Operandi

Pomoc w Legalnym przedłużeniu pobytu Cudzoziemca na terenie Polski [ENG RUS]

Opis stanowiska

Pomoc w Legalnym przedłużeniu pobytu cudzoziemca na terenie Polski

Firma Modus Service Sp. z o. o. świadcząca kompleksowe usługi związane z obsługą cudzoziemców, oferuje wsparcie wszystkim osobom, które w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa potrzebują pomocy w legalnym przedłużeniu pobytu w Polsce .

Naszą pomoc kierujemy również do Przedsiębiorców zatrudniających cudzoziemców, a których pracownicy potrzebują natychmiastowego przedłużenia legalności pobytu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Prosimy o telefoniczny (w godzinach 8.00 – 16.00) lub mailowy (całodobowy) kontakt z naszą firmą pod numerami telefonów:

538 942 941 – kontakt w języku polskim i angielskim

531 421 925 – kontakt w języku polskim i rosyjskim/ukraińskim,

oraz kontakt mailowy:

modusoperandi.pl@gmail.com.pl

ada.modus.pl@gmail.com

Wymagania

Assistance in the legal extension of a foreigner’s stay in Poland

The company Modus Service Sp. z o. o. providing comprehensive services related to servicing foreigners, offers support to all persons who, in the current situation of a coronavirus pandemic, need help in legally extending their stay in Poland.

Our assistance is also directed to Entrepreneurs employing foreigners, whose employees need immediate extension of legality of stay.

Contact us and find out more:

Please contact us by phone (between 8.00 – 16.00) or by e-mail (round the clock) at the following telephone numbers:

538 942 941 – contact in Polish and English

531 421 925 – contact in Polish and Russian / Ukrainian,

and email contact:

Oferujemy

Помощь в законном продлении срока пребывания иностранца в Польше

Компания Модус Сервис Сп. z o. o. Предоставление комплексных услуг, связанных с обслуживанием иностранцев, предлагает поддержку всем лицам, которые в сложившейся ситуации с пандемией коронавируса нуждаются в юридическом расширении своего пребывания в Польше.

Наша помощь также направлена ​​на предпринимателей, в которых работают иностранцы, чьи сотрудники нуждаются в немедленном продлении законности пребывания.

Свяжитесь с нами и узнайте больше:

Пожалуйста, свяжитесь с нами по телефону (с 8.00 до 16.00) или по электронной почте (круглосуточно) по следующим телефонным номерам:

538 942 941 – контакт на польском и английском языках

531 421 925 – контакт на польском и русском / украинском,