Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Skawina
    (32-050)

Praca na stanowisku Mistrz Produkcji - rekrutacja online

Skawina

, Level Work

Mistrz Produkcji - rekrutacja online
Skawina

Opis stanowiska

- zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacją pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,
- egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
- monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji
- stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników
- przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
- działania ograniczające straty i koszty produkcji.

Wymagania

- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku ( konieczne ),
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego ( konieczne ),
- umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego,
- zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu,
- bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
- zorientowanie na osiąganie założonych celów,
- zdolności komunikacji i współpracy,
- umiejętność budowania autorytetu.
- otwartość na pracę w systemie zmianowym
- znajomość zagadnień LEAN.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia ( 4500 zł brutto - 7000 zł brutto),
- pakiet świadczeń socjalnych,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego.