Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS DEVELOPERSKICH

Olsztyn

, Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o

SPECJALISTA DS DEVELOPERSKICH
Olsztyn

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- uzgodnienia w zakresie prowadzenia inwestycji deweloperskiej ze strony inwestora, w tym uzgodnienia z wykonawcą oraz projektantem
- analiza rynku w celu pozyskiwania nieruchomości pod inwestycje deweloperskie,
- analiza nieruchomości pod względem możliwości wykonania inwestycji deweloperskiej, w tym uzyskiwanie warunków z urzędów oraz operatorów sieci uzbrojenia,
- analiza dokumentacji projektowej i współpraca w biurem projektowym pod kątem jej optymalizacji dla celów inwestycji dew.
- bieżąca obsługa techniczna inwestycji dew. ze strony inwestora w trakcie i po realizacji (serwis gwarancyjny)

Wymagania

Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), budowlane

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy b

Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe w branży developerskiej i rynku nieruchomościami do 6 mc-y (preferowane). Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Znajomość oprogramowania AUTOCAD i NORMA - znajomość prawa budowlanego i przestrzennego oraz ustawy deweloperskiej. Termin składania do 29.06.2015 r.

Oferujemy

Umowę o pracę na okres próbny.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.