Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku POMOCNIK KONSERWATORA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Warszawa

, THYSSENKRUPP ELEVATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

POMOCNIK KONSERWATORA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: pomoc przy wykonywaniu konserwacji wind i schodów ruchomych.

Wymagania

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne; otwartość na naukę; odpowiedzialność; zaangażowanie; prawo jazdy kat. B; dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku w branży dźwigowej oraz posiadanie uprawnień SEP 1kV E.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dużego międzynarodowego koncernu; atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny uzależniony od uzyskiwanych efektów pracy; długotrwałą współprace na podstawie umowy o pracę; finansowanie egzaminów SEP.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV poprzez portal (w tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska).