Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Senior Java Developer

Senior Java Developer
Cała Polska

Opis stanowiska

Synergia Konsulting - biuro rekrutacyjne z Zielonej Góry - obecnie dla swojego Klienta z Zielonej Góry (prężnie i dynamiczne rozwijającej się firmy IT- zatrudnia ponad 100 osób) do swojego teamu developerów, poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Wymagania

- znajomość wybranych technologii i frameworków (JPA, JSF, EJB, Hibernate, Spring i inne),
- dobra znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL),
- znajomość Web Services (SOAP, REST),
- znajomość GIT,
- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- doświadczenie w programowaniu JEE,
- znajomość wybranych serwerów np. jBoss, WebSphere, Tomcat
- dobra znajomość XML, CSV, JSON,
- znajomość JavaScript (jQuery, AJAX), XHTML, CSS i standardów W3C,
- znajomość narzędzi projektowych,
- znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość dokształcania j.angielskiego (zajęcia z native speaker'em),
- udział w tworzeniu nowych rozwiązań i wpływ na przyszły kształt biznesu,
- elastyczne godziny pracy,
- dostęp do literatury z obszaru IT.