Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Regensburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pakowacz - praca z mieszkaniem!

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Pakowacz - praca z mieszkaniem!
Regensburg

Opis stanowiska

 Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pakowacz

kraj: Niemcy, Regensburg

Aktualnie posiadamy ofertę pracy sezonowej dla studentów, jest to świetna okazja do zarobienie ekstra pieniędzy. Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy zakwaterowanie oraz niemiecką umowę o pracę. Nasza oferta pracy jest skierowana również dla par. Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Obowiązki:

  • Precyzyjne pakowanie towarów

  • Układanie towarów w kartonach

Wymagania

  •  Język niemiecki na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę.
  • Zarobki w wysokości 1800-1900 netto.

  • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

  • Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  • Płatne nadgodziny oraz nocki.

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

  • Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  • Kompletna pomoc w załatwieniu spraw .

  • Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.