Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Landsberg
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praca dla par ! Komisjoner Rossmann

Landsberg

, Randstad Deutschland

Praca dla par ! Komisjoner Rossmann
Landsberg

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA

Poszukujemy nowych czlonkow do naszego zespolu magazynierow i komisjonerow. Jesli masz ochote wyjechac do pracy za granice, ale masz obawy poniewaz nie znasz jezyka niemieckiego albo dopiero sie uczysz to swietnie trafiles!

- komisjonowanie metoda pick by voice albo pick by light
- transport wewnętrzny
- prace magazynowe na danym stanowisku pracy
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

Nasi pracownicy sa odpowiedzialni za komisjonowanie i pakowanie zamowien oraz za zaopatrywanie dzialow w zamawiane na biezaco artykuly. Do wykonywania tych zadan nie wymagamy zadnych umiejetnosci i doswiadczenia, ale kladziemy duzy nacisk na jakosc pracy. Swietnie sprawdzaja sie do tych zadan osoby, ktore potrafia pracowac dokladnie i cechuje je umiejetnosc dobrej koncentracji. Wszystkiego co powinienes wiedziec, nauczymy Cie sami, najwazniejsze sa Twoje checi do pracy, motywacja i pozytywne nastawienie!

Oferujemy

- Chetnie zapraszamy do wspolpracy rowniez pary lub grupy znajomych dysponujce samochodem. Mamy mozliwosc dopasowania grafiku do Waszych wspolnych dojazdow do pracy i wspolnego zakwaterowania.

10 argumentow za:
Umowe o prace i ubezpieczenie zdrowotne

Gwarantowane 140h pracy miesiecznie i moliwosc pracy w nadgodzinach

10,38 € brutto na godz.

Wyplacanie swiadczen socjalnych, dodatek bozonarodzeniowy i urlopowy

Mozliwosc korzystania z pokoju pracowniczego za oplata

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

Opieke polskiego koordynatora na miejscu

Przyjemna atmosfere pracy

Interesujacy zakres wykonywanych zadan

Realne i duze szanse na otrzymanie umowy bezposrednio u klienta i lepsze warunki zatrudnienia