Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • velno
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Praca w Holandii dla Ciebie - zarób EURO i odłóż!

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Praca w Holandii dla Ciebie - zarób EURO i odłóż!
velno

Opis stanowiska

Chcesz zarobić na samochód, mieszkanie, a może wesele? Sprawdź naszą ofertę! Dla nas nie ma różnicy ile masz lat - wyjazd za granice na pół roku lub rok, to idealna opcja również dla osób, które chcą rozpocząć karierę zawodową!

Wymagania

Co będziesz robić?
U nas sam decydujesz - praca na szklarni, zbieranie zamówień, a może wózki widłowe? Wybór oferty należy do Ciebie!

Oferujemy

Oferujemy:

- Wypłatę w euro (i to co tydzień :))
- Pewne zatrudnienie w najbardziej popularnych firmach np. Tommy Hilfiger, Albert Heijn, Jumbo
- Możliwość wyjazdu ze znajomymi (postaramy się wszystko zorganizować tak, żebyście mogli razem mieszkać i pracować)
- Ubezpieczenie pracownicze
- Stałą opiekę koordynatorów na miejscu
- Pomoc w zorganizowaniu tańszego dojazdu do Holandii
- Zakwaterowanie i transport do / z pracy
- Nowoczesne lokalizacje z darmowym WIFI dla pracowników
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Minimum formalności (elektronicznie podpisywane umowy)
- Możliwość rozwoju, zapewniamy kursy językowe oraz szkolenia pracownicze
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Rząd NL wdrożył WAB, my poszliśmy dwa kroki dalej‼️ Dajemy umowy na czas nieokreślony po półtora roku zatrudnienia, a już po 11 miesiącach wszyscy nasi pracownicy otrzymują umowy z gwarantowaną liczbą godzin❗