Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Wermelskirchen
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Komisjoner bez języka – Niemcy – Super bonusy

Wermelskirchen

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Komisjoner bez języka – Niemcy – Super bonusy

Opis stanowiska

Szukasz dobrej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego? Sprawdź naszą ofertę!

TYLKO TERAZ MASA ATRAKCYJNYCH BONUSÓW!
100 euro za czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy
100 euro bonusu po przepracowaniu 3 miesięcy
Zakwaterowanie darmowe przez pierwszy tydzień
Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec wysokości 75 euro (podstawą wypłaty bilet lub faktura za benzynę)

Miejsce pracy : Wermelskirchen, Niemcy

Czym będziesz się zajmować?
Zbieraniem zamówień przy pomocy skanera magazynowego
Pakowaniem produktów
Przyjmowaniem i wydawaniem towarów

Wymagania

Doświadczenia w pracy na magazynie
Nie wymagamy znajomości języków obcych
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Co otrzymasz?
Stawkę – 10,13 € brutto za godzinę
Zakwaterowanie za 6€ dziennie
Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Pracę w systemie dwuzmianowym (5:30-13:45 oraz 14:15-22:30)
Możliwa dodatkowa zmiana w soboty