Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Sulęczyno
    (83-320)

Praca na stanowisku Manager ds. konferencji i bankietów - Wedding Planer

Sulęczyno

, Hotel Kiston

Manager ds. konferencji i bankietów - Wedding Planer
Sulęczyno

Opis stanowiska

Obowiązki:

obsuga bankietów i imprez okolicznościowych oraz wesel
realizacja działań marketingowych i PR
koordynowanie pracy podległego zespołu
przygotowanie raportów, analiz i statystyk dla właścicieli
kontakt z dostawcami i partnerami
realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
aktywne pozyskiwanie nowych klientów: indywidualnych i korporacyjnych
prowadzenie działań marketingowych
sporządzanie ofert
dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

wykształcenie wyższe
doświadczenie w zarządzaniu
doświadczenie w zakresie sprzedaży imprez i marketingu;
mile widziana znajomość branży hotelersko-gastronomicznej oraz SPA & Welness
motywacja i chęć do pracy
umiejętności pracy w zespole
dyspozycyjność

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
umowę o pracę
praca w młodym szybko rozwijającym się zespole
możliwość rozwoju i samorealizacji
Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal z dopiskiem "Aplikacja na stanowisko kierownik ds. konferencji i bankietów - Wedding Planer "