Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Logistyki i zakupów

Gdynia

, ASESORIA GROUP

Specjalista ds. Logistyki i zakupów
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:

Analiza stanów magazynowychNegocjowanie cen surowców u dostawców
Prognozowanie zakupów składowych surowców do produkcji
Koordynowanie przepływu składowych oraz produktów gotowych
Współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zleceń transportowych
Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną i optymalizujących koszty transportu
Przygotowywanie wysyłek oraz dokumentów wysyłkowych
Przestrzeganie harmonogramu wysyłek oraz procedur
Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do exportu towarów, przestrzeganie niezbędnych procedur z tym związanych
Nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej, przewozowej oraz księgowej
Współpraca z działem produkcji i marketingu, w zakresie działań logistycznych
Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją towarów w obrębie kraju oraz UE
Rozliczanie oraz kontrola stanów magazynowych / wprowadzanie faktur współpraca z działem sprzedaży w zakresie przepływów wyrobów gotowych
Poszukiwanie nowych dostawców, koordynowanie współpracy z obecnymi
Wystawianie faktur sprzedaży/wprowadzenia do programu faktur zakupowych

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie produkcyjnej
Doświadczenie w analizie stanów magazynowych i prognozowaniu zakupów
Wysokie umiejętności negocjacyjne
Umiejętność zarzadzania zespołem / pracownikiem
Optymalizacja kosztów logistycznych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Umiejętność pracy indywidualnej jak i zawodowej pod presją czasu
Znajomość programów Subiekt, Navireo będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Stabilne i wysokie zarobki
Umowę o pracę
Prace w milej i przyjaznej atmosferze, duże szanse rozwoju zawodowego
System szkoleń i ścieżkę kariery
Niezbędne narzędzia pracy
Opis dodatkowy

CV prosimy przesyłać WYŁĄCZNIE poprzez portal z dopiskiem Logistyk/Gdynia.