Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Pietrowice Wielkie
    (47-480)
  • Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
    (50-062)

Praca na stanowisku Specjalista ds. inwestycji

Pietrowice Wielkie i inne lokalizacje

, Eko - Okna Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i Aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.

Specjalista ds. inwestycji

Opis stanowiska

  • Organizacja i nadzór nad projektami inwestycyjnymi

  • Poszukiwanie wykonawców na usługi remontowe, zbieranie ofert

  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem, budżetem i terminowością prowadzonych przez zespół inwestycji

  • Występowanie do urzędów w sprawach administracyjnych związanych z inwestycjami i remontami

  • Koordynacja nad pozyskaniem decyzji administracyjnych, niezbędnych do realizacji projektu

  • Monitorowanie realizacji projektów, w celu bieżącej oceny zgodności prowadzonych działań z harmonogramem

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowanie kierunki: budownictwo, urbanistyka lub architektura

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte dobrymi wynikami

  • komunikatywność, otwartość oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  • inicjatywa i przedsiębiorczość w działaniu

Oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia i współtworzenia sukcesu i rozwoju firmy z branży budowlanej na rynku krajowym, a przede wszystkim międzynarodowym

  • Stabilne zatrudnienie – po roku pracy istnieje możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)