Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rumia
    (84-230)

Praca na stanowisku Asystent ds. realizacji usług

Rumia

, Centrum Czystości

Asystent ds. realizacji usług
Rumia

Opis stanowiska

Obowiązki:

- utrzymywanie bieżących kontaktów z Kontrahentami
- nadzorowanie obiektów oraz stały nadzór nad prawidłową realizacją usług
- prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem obiektami

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- umiejętność zarządzania grupą pracowników (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu personelem podstawowym)
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- czynne prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu realizacją usług sprzątania
- doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

- umowę o prace , pełen etat
- niezbędne narzędzia do pracy (telefon, samochód służbowy)
- zatrudnienie w renomowanej firmie
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- terminowe wynagrodzenie

CV prosimy wysyłać poprzez portal.