Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Asystent ds. windykacji

Sopot

, B.O.W. INFOS Sp. z o.o.

Asystent ds. windykacji
Sopot

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

-monitorowanie płatności,
-wykonywanie oraz przyjmowanie połączeń telefonicznych,
-obsługa korespondencji mailowej oraz inne czynności biurowe

Wymagania

Jeżeli spełniasz warunki:

-wykształcenie minimum średnie,
-doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (mile widziane),
-umiesz pracować zespołowo,
-nie boisz się wyzwań,
-masz dobrą dykcję,
-lubisz rywalizację,
-chcesz osiągać wysokie wyniki,
-jesteś osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną.

Oferujemy

Co oferujemy w zamian:
-możliwość dopasowania grafiku do potrzeb osób uczących się – zapraszamy do współpracy studentów,
-pełen etat oraz stałe godziny pracy,
-umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
-pracę stacjonarną w biurze,
-nie przejmuj się, że nie masz doświadczenia – wszystkiego uczymy od podstaw,
-realną możliwość awansu – oferujemy ściśle ustaloną ścieżkę kariery,
-wsparcie i pomoc ze strony przełożonych i całego zespołu,
-tworzymy zgrany zespół, jeżeli chcesz do nas dołączyć.

Opis dodatkowy

CV prosimy przesyłać poprzez portal z następującą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 zezm.)."
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.