Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Przedsatwiciel Handlowy

Szczecin

, Polis Security Group Sp. z o.o.

Przedsatwiciel Handlowy
Szczecin

Opis stanowiska

Firma Polis Security Group Sp. z o.o. w związku z rozwojem usług w zakresie technicznego i fizycznego bezpieczeństwa osób i mienia poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Wymagania

oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego
- łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem
- dobrej organizacji pracy oraz samodzielnego działania
- realizacja celów sprzedażowych
- prawa jazdy kat. b (własny pojazd będzie dodatkowym atutem)
- wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

- stałą umowę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
- ciekawą pracą w młodym i ambitnym zespole
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz prowizję od wyników sprzedaży
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych- szkolenia, certyfikaty

Aplikacje w formie cv oraz listu motywującego wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie poprzez portal z dopiskiem „przedstawiciel handlowy”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych dz. ust nr 133 poz. 883)".