Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Koordynator projektów unijnych

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Koordynator projektów unijnych
Wrocław

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku pracy:

  • Identyfikacja potrzeb Klientów oraz ich kompleksowa obsługa w zakresie programów dotacyjnych,
  • Koordynacja prowadzonych projektów dla Klientów,
  • Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach funduszy UE oraz innych instrumentów (dotacje rządowe, lokalne i centralne, programy wspólnotowe itp.),
  • Udział w spotkaniach, konferencjach i eventach dotyczących tematyki pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania jako prelegent i organizator.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe
  • Posiadasz minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w samodzielnym i skutecznym przygotowywaniu, koordynowaniu i rozliczaniu projektów w ramach: m.in. RPO (projekty inwestycyjne) oraz innych instrumentów (dotacje rządowe, lokalne i centralne, programy wspólnotowe itp.)
  • Znasz przepisy i specyfikę realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych, masz wiedzę z zakresu kwalifikowalności wydatków oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, jesteś samodzielny i odpowiedzialny.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych i własnych pomysłów,
  • Różnorodność zadań, praca przy ciekawych projektach i rozwój
  • Pełen pakiet narzędzi potrzebnych do pracy,
  • Umowę o pracę, ale również otwartość na inne formy zatrudnienia - poszukujemy osoby, która jest otwarta do współpracy w dłuższej perspektywie,
  • Posiadamy i przestrzegamy wypracowanych na przestrzeni 13 lat standardów pracy (m.in. ISO, akredytacja PARP),
  • Pracujemy elastycznie i po partnersku, w miłej atmosferze z nieograniczonym dostępem do pysznej kawy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl