Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Różanystok
    (16-200)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Nauczyciel Wychowania Fizycznego

Różanystok

, Gimnazjum Specjalne nr.1 w Różanymstoku
zakończona
Opublikowane 2015-06-25 20:15:20

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Nauczyciel Wychowania Fizycznego
Różanystok

Opis stanowiska

....

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- mile widziane doświadczenie
- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

- umowa o pracę pełny etat

CV oraz życiorys prosimy przesyłać poprzez portal z dopiskiem REKRUTACJA NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.