Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Programista front-end

Białystok

, 9bits Sp. z o.o.

Programista front-end
Białystok

Opis stanowiska

9bits Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Wymagania

Jeśli obecnie:
- bardzo dobrze znasz standardy CSS3 i HTML5
- dobrze znasz JavaScript/JQuery
- posiadasz praktyczną znajomość zagadnień RWD
- korzystałeś z frameworków CSS (Bootstrap) i preprocesorów CSS (Less, Sass)
- pojęcia git, framework coś Ci mówią
- umiesz posługiwać się Photoshopem
- tworzenie oprogramowania lub stron internetowych to dla Ciebie przyjemność

Oferujemy

Przyjdź, a u nas:
- poszerzysz umiejętności techniczne
- otrzymasz wsparcie dla Twoich indywidualnych zdolności
- zobaczysz, jak wyglądają duże projekty IT dla największych firm
- otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal.