Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Koczała
    (77-220)

Praca na stanowisku Koordynator produkcji (branża metalowa)

Koczała

, Wandtke Grupa

Koordynator produkcji (branża metalowa)
Koczała

Opis stanowiska

Wandtke Grupa jest firmą działającą w branży metalowej w zakresie usług obróbki blach. Siedziba firmy mieści się w Miechucinie z oddziałem produkcyjnym w miejscowości Koczała. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku stale rozwijamy swoje możliwości produkcyjne.
Aktualnie do projektu realizowanego w zakresie usług związanych z serwisem blach, czyli cięcie laserowe, gazowe, plazmowe, cięcie wodą, gięcie blach, gięcie krawędziowe, malowanie proszkowe poszukujemy pracowników do nowo budowanego zespołu w miejscowości Koczała.

Firma Wandtke Grupa aktualnie poszukuje kandydata/-tki na stanowisko:
Koordynator produkcji
Nr ref.: KP1/06/15
Opis stanowiska:
• koordynowanie pracy zespołu operacyjnego (nadzór nad pracą operatorów, ślusarzy)
• zapewnienie ciągłości i płynności procesu produkcji
• terminowe realizowanie zamówień, kontrola jakości

Wymagania

• doświadczenie na tym samym stanowisku lub podobnym
• praktyczna znajomość systemów CAD-CAM
• znajomość rysunku technicznego
• wiedza techniczna (w cięciu laserowym, gazowym, plazmowym, cięciu wodą, gięciu blach, gięciu krawędziowym)
• dobra obsługa komputera – Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
• samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dobrą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).