Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Kierowca / 100 zł netto dziennie + dodatek na paliwo

Gdynia

, Lets Deliver Sp. z o.o.

Kierowca / 100 zł netto dziennie + dodatek na paliwo
Gdynia

Opis stanowiska

Dołącz do nas a przekonasz się, że jesteśmy grupą energicznych ludzi, stawiamy na pozytywną energię i przyjazne relacje, a naszym wymaganiom z łatwością sprostasz.

Na czym polega praca kuriera?

- Na punktualnym realizowaniu dostaw przesyłek (posiłki, kwiaty, paczki i inne) w obrębie Trójmiasta (odbiór ze wskazanego miejsca i dostawa do adresata),
- Na weryfikowaniu stanu przesyłki oraz poprawności opisujących ją danych,
- Na przyjmowaniu płatności od klientów i rozliczaniu się pod koniec dnia,
- Na stałej współpracy z Zespołem Logistycznym oraz innymi Kurierami

Wymagania

Czego oczekujemy?

- Bardzo dobrej znajomości topografii Gdyni,
- Własnego, ekonomicznego środka transportu (samochód osobowy),
- Dyspozycyjności ok.10h dziennie lub w weekendy,
- Smartfona z dostępem do Internetu (nie jest to warunek konieczny),
- Sympatycznego nastawienia do ludzi,
- Punktualności i rzetelności,
- Mile widziane doświadczenie w pracy jako dostawca, kierowca, lub kurier

Oferujemy

Co Ci zapewnimy?

- Dostęp do systemu Let's Deliver, dzięki któremu będziesz mógł realizować zlecenia dostawy
- Prosty i atrakcyjny model wynagradzania (10 zł/h netto + dodatek na paliwo + napiwki)
- Stabilne warunki zatrudnienia oraz regularne wypłaty!
- Torby, saszetka, naklejki na auto z logo firmy
- Dużą samodzielność i elastyczny czas pracy
- Pracę w nowoczesnej i przyjaznej firmie, wśród energicznych młodych ludzi

Jeśli lubisz jeździć autem i szukasz fajnej pracy- aplikuj! Czekamy na Ciebie!

W tytule maila prosimy zaznaczyć numer referencyjny oferty: K-L/06/2015

Prosimy o zawarcie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami).