Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Ścinanie papryki - praca dla osób z doświadczeniem -

Poznań

, Beetsma Sp. z o.o.

Ścinanie papryki - praca dla osób z doświadczeniem -
Poznań

Opis stanowiska

Papryka ścinanie
Na sezon 2015 poszukujemy pracowników z doświadczeniem przy ścinaniu papryki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenie minimum jeden sezon
odpowiedniej motywacji
pełnej dyspozycyjności

Oferujemy

Oferujemy:

dobry kontrakt na dłuższy okres czasu
zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy
odpowiednią ilość godzin tygodniowo
wypłaty tygodniowe
Ilość miejsc jest ograniczana.