Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Kelner/Kelnerka - Niemcy, Wismar

Kraków

, J&M Job Service

Kelner/Kelnerka - Niemcy, Wismar
Kraków

Opis stanowiska

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229.
W chwili obecnej dla jednego z naszych niemieckich Klientów, właściciela hotelu położonego w okolicy miasta Wismar, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku:

KELNER / KELNERKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Wismar

Obowiązki:
- sprawna i uprzejma obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami
- przyjmowanie i realizacja zamówień
- pomoc w wyborze dań i napojów
- dbałość o estetykę sali
- budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność, uprzejmość, sumienność, uczciwość

Oferujemy

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
- dobre warunki finansowe (7 Euro/godz. netto + napiwki)
- czas pracy: około 160 godzin miesięcznie
- praca od zaraz do 15 listopada 2015 roku
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie wraz z wyżywieniem

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV (mile widziane również w języku niemieckim)

W tytule maila proszę wpisać: Kelner/Kelnerka - Niemcy, Wismar

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.