Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Ofertowania Warszawa b. elektryczna/fotowoltaiczna

Warszawa

, Proguest

Specjalista ds. Ofertowania Warszawa b. elektryczna/fotowoltaiczna
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy wykonawczej działającej na rynku polskim od kilkunastu lat, specjalizującej się w wykonywaniu systemów grzewczo- chłodzących oraz fotowoltaicznych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- sporządzanie kosztorysów na podstawie dokumentacji projektowej,
- optymalizację proponowanych rozwiązań technologicznych,
- weryfikację projektów instalacji fotowoltaicznych,
- współpracę z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen,
- kompleksowe przygotowanie ofert dla Inwestorów.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość branży elektrycznej (najlepiej fotowoltaiki)
- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej,
- bardzo dobrą organizację pracy własnej,
- samodzielność w działaniu,
znajomość programów MS Office, AutoCad,

Oferujemy

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i doświadczenia,
- zatrudnienie na umowę o pracę;
- niezbędne narzędzia do pracy.